NERWICA LĘKOWA

Nerwica to choroba myśli i emocji z którymi człowiek się utożsamia do tego stopnia, że wpada w spiralę lęku i paniki oraz strachu przed ‚strachem’. To właśnie mi się przydarzyło. Postanowiłam nad sobą popracować, spróbować terapii bez lekarstw. Zaczęłam czytać tematyczne książki oraz przeglądać fora w internecie.

I tak trafiłam na stronę Marka. Umówiłam się na spotkanie. Przywitał mnie ‚ciepły’ uśmiechnięty człowiek, do którego poczułam zaufanie. Pierwsza rozmowa z Markiem, podczas której uświadomiłam sobie trapiące mnie problemy, skończyła się relaksem ze łzami, rozładowaniem napięcia. Ale byłoby za pięknie tak za pierwszym razem pozbyć się choróbska. Przed drugą wizytą wpadłam w panikę, bałam się wyjść z domu. Na siłę zawiozła mnie tam córka. Po sesji nastąpiło całkowite wyciszenie lęku i błogi spokój. To był dla mnie przełom, który trwał już dłużej. Zdarzały się dni gorsze, ale wtedy uruchamiałam pozytywne emocje, przypominałam sobie elementy terapii.

Trzecia wizyta – przyjechałam sama samochodem, spokojna. Kolejny seans zrelaksował mnie i utrwalił oddalanie negatywnych myśli. Odżyłam i trwa to już kolejny miesiąc a ja mam nadzieję, że potrwa długo. Dziękuję Marku za Twoją dobrą energię , ciepło , wrażliwość i fachowość. Ściskam serdecznie – Krystyna