Kontrola wagi

Samo słowo dieta niesie ze sobą konotacje tymczasowości. Kiedy przechodzimy na dietę odchudzającą zazwyczaj zaczynamy jeść zupełnie inaczej niż zwykle, czyli sprzeciwiamy się nawykom żywieniowym kontrolowanym przez nasz podświadomy umysł.
Dlatego też zazwyczaj efekty są krótkotrwałe. Po prostu przez jakiś czas walczymy z programem podświadomości i dlatego w ostatecznym rozrachunku zostajemy pokonani. Jeśli tylko zaprzestaniemy diety, nasze stare nawyki żywieniowe oraz zestaw podświadomych przekonań powracają ponownie, a nasze ciało powraca do poprzedniego trybu jedzenia, a tym samym do stanu poprzedniego.
Podświadomość zawiera i podtrzymuje wszystkie nasze przekonania i nawyki dotyczące naszego trybu odżywiania. Są one głęboko zakorzenione i w przeważającej większości przypadków nieuświadomione. W podświadomości tkwi ogromna moc, wiec nieważne jak bardzo próbujemy zmieniać swoje nawyki żywieniowe, podświadomy program prawie zawsze wygra ze świadomym postanowieniem i powrócimy do wcześniejszych przyzwyczajeń, z którymi właśnie toczyliśmy walkę.
Poprzez hipnozę możemy przemówić bezpośrednio do podświadomości i przyspieszyć proces zmian poprzez zmianę zestawu znajdujących się tam przekonań i nawyków. Podświadomość jest silniejsza od świadomego umysłu, ale łatwo przyswaja i zapamiętuje nowe, pożądane informacje, kiedy omijamy tzw. czynnik krytyczny (patrz model umysłu), co ma miejsce podczas sesji hipnotycznej. Po prostu łatwiej jest zmienić podświadomy program podczas transu hipnotycznego i przeprowadzić trwałe, pozytywne zmiany, jeśli ominiemy czynnik krytyczny i to, czego pragniemy stanie się również celem podświadomości. Zamiast walczyć przeciwko niej po prostu zaczynamy współpracować. Często dochodzi nawet do sytuacji, w których osiąga się idealną wagę i to praktycznie bez żadnego wysiłku, w dodatku z przyjemnością!
Hipnoza to idealny sposób na zbudowanie zdrowszych nawyków żywieniowych i utrzymanie wysokiej motywacji. Jest to również klucz do osiągnięcia prawdziwie zdumiewających rezultatów.
!Wystarczy, że zdecydujesz się na dietę mentalnie,
a waga automatycznie poleci w dół
Nadwaga jest zazwyczaj symptomem leżącego u jej podstaw problemu. Poprzez hipnoterapię można go zlokalizować, usunąć i zastąpić nowym, pożądanym sposobem żywienia.

Hipnoza sprawi, że zdrową żywność spożywać będziesz z przyjemnością!
Z przyjemnością zaczniesz również ćwiczyć i bez wysiłku stracisz dodatkowe kilogramy!

Czy jest bezpieczna? – TAK
Czy może pomóc? – TAK
Masz dodatkowe pytanie? – TAK

Proszę o kontakt: 793 789 648, Marek Aleszko – certyfikowany zawodowy hipnoterapeuta, Czaplinek i Szczecin.